Vize İşlemleri

Bizi Sizi Arayalım

Vizenizi hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde almak için bizi arayınız…

Vize İçin Gerekli Evraklar 

Vize başvurusunda bulunmak ve vize almak için öncelikle bazı evrakları hazırlamanız gerekmekte. Her vize başvurusunda farklı evraklar talep edilebilmektedir. Gideceğiniz ülkeye ve vizenin türüne göre hazırlamanız gereken vize belgelerinin neler olduğunu öğrenmek için müşteri temsilcilerimizi arayın. Genel olarak gerekli olan vize evraklarını aşağıda sizin için derledik:

  1. Pasaport
  2.  Biometrik fotoğraf
  3.  Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
  4.  Banka hesap dökümü
  5.  İkametgah belgesi
  6.  Mesleki durum belgesi
  7.  Evli olanlar için evlilik cüzdanı

Avrupa vizesi almak istiyorsanız evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce Avrupa vize şartları hakkında bilgi almak için alanında uzman müşteri temsilcilerimizi danışın. Schengen vizesi belgeleri hazırlandıktan sonra tarafımızdan Schengen vize başvurusu yapabilir ve hızlı bir şekilde vizenize kavuşabilirsiniz.

Yurt dışı seyahatlerinde aynı zamanda seyahat sağlık sigortası, otel ve uçak rezervasyınları da gerekmektedir. A Team Tour olarak tüm rezervasyonlarınız en hızlı ve güvenilir şekilde alanında uzman kadromuzla tarafımızca sağlanacaktır.

Vize Randevusu Alma 

Vize işlemleri için gerekli olan vize randevu işlemini, yetkililerimiz en kısa sürede sizin için alacaklardır. Ayrıca vize randevusu esnasında size bizzat eşlik edeceklerdir.

Vize Ne Kadar Sürede Çıkar? 

Vize alma süresi vize alınacak ülkeye, vizenin amacına ve seyahat tarihine göre değişmektedir. Konsoloslukların yoğunluğuna ve tatil günlerine göre vize sürelerinde uzama durumları meydana gelebilir.

Şirketimiz vize almak üzerine uzmanlaşmış olmakla birlikte, vizenin çıkıp çıkmaması konsolosluklara bağlı olan bir durumdur. Vizenin ret yememesi için evrakları eksiksiz olarak tamamlamak gerekmektedir.

Vize Başvuruları İçin Gerekli Olan Ek Detaylar

Bulgaristan’a vize başvurusu yapmak için uçak/otobüs bileti ve otel rezervasyonu bilgilerinizi de vize başvuru evraklarınız arasına koymalısınız. Bulgaristan’a aracıyla gidecekler için de yeşil pasaport gerekmektedir. Yeşil sigorta işlemini ve vize başvurusu için gerenkli olan seyahat sağlık sigortasını da yine ofisimizden halledebilirsiniz. Bulgaristan’da yaşanabilecek olası polis çevirmelerinde polise göstermek için otel rezervasyon detaylarını gösteren belgelerinizin yanınızda bulundurmayı ihmal etmeyin.

Başvuru ve takibi ;

Vize başvurunuz için gerekli olan belgerlerinizi öncelikle bizlere göndermeniz gerekmektedir.

Belgeleriniz deneyimli kadromuz tarafından başvuru türünüze uygun olarak değerlendirilecektir. Eksik yada hatalı bir belge varsa bu konuda tarafınız bilgilendirecektir.

Her hangi bir sorun yoksa sizin adınıza vize başvurunuz yapılacaktır. Başvuru neticesinde takibi sürdürülerek en kısa süre içinde netice alınmaya çalışılacaktır.

Ve kosoloslukta işlemleriniz tamamlandıktan sonra pasaportunuzu tekrardan sizlere göndereceğiz.

Danışmanlık

İlk defa Şengen vizesi alacak kişiler konsolosluklara şahsen başvurmak zorundadırlar. A Team Tour olarak başvurularınızın kabul olması önem arzettiği için sizlere bu konuda her türlü danışmanlık hizmetini sunmaktayız.

Konsolosluğa vize başvurusunda bulunmadan önce belge ve evraklarınızı kontrol eder eksik yada hatalı bir durum söz konusuysa sizi bilgilendir ve yönlendiririz.

Sizler için ve konsolosluk için en uygun tarih ve saate ilgili konsolosluklardan randevu işlemlerini sizin adınıza alırız. Ayrıca konsoloslukta karşılaşabileceğiniz her hangi soru veya sorun için sizlere bilgilendiririz.